• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Apartamenty Sosnowiec

Zapytaj o ofertę biura nieruchomości oferującego sprzedaż apartamentów w Sosnowcu!

Informacje o apartamentowcach w Sosnowcu

Sosnowiec to miasto położone w Zagłębiu Dąbrowskim, które stanowi trzon tego regionu. Wiele osób decyduje się na zamieszkanie w nim ze względu na lokalizację, mobilność, dobrze rozwiniętą komunikację, możliwość rozwoju oraz pracy. W Sosnowcu warto zainteresować się apartamentami, ponieważ jest to rozwiązanie komfortowe, bezpieczne i pewne.

Myśląc o wynajmie lub kupnie apartamentu warto skorzystać z pomocy pośrednika. Biuro nieruchomości z Sosnowca powinno mieć doświadczenie na rynku w konkretnym regionie. Polecamy usługi firmy Remax Gold, która cechuje się wieloletnim doświadczeniem i zatrudnia tylko najlepszych, wykwalifikowanych agentów. Celem firmy jest edukacja społeczeństwa na temat bezpieczeństwa i zasad panujących na polskim rynku nieruchomości.

Sosnowiec – korzystna lokalizacja

Sosnowiec to miasto posiadające prawa powiatu położne w województwie Śląskim. Jest to największy pod względem liczby mieszkańców obszar w Zagłębiu Dąbrowskim. Wchodzi w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Sosnowiec graniczy z aż siedmioma miastami: Katowicami, Jaworznem, Mysłowicami, Dąbrową Górniczą, Czeladzią, Będzinem i Sławkowem. Taka lokalizacja posiada wiele zalet:
- Sąsiedztwo z rozwijającymi się miejscowościami
- Mobilność
- Szybki dojazd do dowolnego miejsca na Śląski i w okolicy
- Przez miasto przebiegają drogi: droga ekspresowa S1, fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S86, droga krajowa nr 79, droga krajowa nr 94, autostrada A4.
- Dobrez rozwinięte linie autobusowe, tramwajowe, kolejowe
- W mieście znajduje się wiele przestrzeni, klubów, grup związanych ze sportem i rekreacją
- Rozwija się kultura
- Obszerny wybór placówek edukacyjnych – szkół

Miasto podzielone jest na dzielnice administracyjne, jednostki przesztrenno-funkcjonalne i dzielnice zwyczajowe.

Apartamenty na sprzedaż w Sosnowcu

Apartament to mieszkanie o bardzo wysokim standardzie. Cechują się one wygodnym rozkładem pomieszczeń, zapewnieniem mieszkańcom komfort i pełną prywatność. Lokale są funkcjonalne, posiadają dość spory metraż. Apartamenty w Sosnowcu przeznaczone na sprzedaż to dobra inwestycja. Pozwala poczuć się komfortowo w mieście, które daje dużo możliwości.

Zalety apartamentów w Sosnowcu:
- Doskonała lokalizacja
- Duży potencja wzrotu wartości inwestycji
- Apartamenty są nowoczesne i przemyślanie zorganizowane
- Duży wybór lokali
- Wiele przytsnków w publiżu
- Możliwość współpracy z pośrednikami (np. Remax Gold)
- Gwarancja komfotu oraz funkcjonalności mieszkania
- tereny rekreacyjne oraz zielone
- Dodatkowe przestrzenie w mieszkaniu – balkon, taras

Ceny mieszkań, nawet tych o bardzo wysokim standardzie w Sosnowcu są o wiele niższe niż w innych dużych miastach. Tak wynika ze zestawień, staysyki i porównania średnich cen w tanych dzielnicach. Ceny mieszkań o odpowiednio dużych metrażach zaczynają się od cen około 300 000 złotych.

Wynajem apartamentów w Sosnowcu

Luksusowe mieszkania w wysokim standardzie – apartamenty, można również wynająć w Sosnowcu. Jest to miasto odpowiednie dla:
- studentów
- rodzin
- rodowitych mieszkańców
- mieszkańców okolicznych miast
- młodych osób
- indywiduualistów
o- sób lubiących ciszę spokój i komfort

Ceny wynajmu nieruchomości w wysokim stantardzie zaczyna się od 2 000 złotych za miesiąc. Rozważając opcję wynajmu zwraca się uwagę na:
- wysokość zwrotnej kaucji
- dodatkowe opłaty
- wszelkie fundusze
- umowa i warunki
- mozliwość natachmiastowego wprowadzenia się do apartamnet

Warunki kredytu

Biuro nieruchomości Remax Gold zapewnia klientowi kompleksową obsługę. Służy pomocą również w sprawach kredytowych. Ma taką możliwość dzięki wieloletniej współpracy z partnerami finansowymi. Klient może uzyskać szybko kredyt na korzystnych, konkurencyjnych warunkach. Pracownicy zapewniają bezpieczeństwo i profesjonalna obsługę.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty Sosnowiec, domy na sprzedaż Sosnowiec, działki budowlane na sprzedaż Sosnowiec, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, mieszkania do wynajęcia Sosnowiec, mieszkania do remontu Sosnowiec, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Niwka, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Pogoń, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Sielec, domy na sprzedaż Sosnowiec Klimontów, domy na sprzedaż Sosnowiec Zagórze, kawalerki Sosnowiec, mieszkania Sosnowiec Środula, mieszkania Sosnowiec Zagórze, lokale do wynajęcia Sosnowiec, nowe mieszkania Sosnowiec, nieruchomości Sosnowiec Zagórze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Zadzoń do miura nieruchomości z sosnowca

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

sprawdź zdresy naszego biura obsługującego teren sosnowca

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

napisz e-mail do naszego biura nieruchomości w wosowcu

e-mail: biuro@remax-gold.pl

telefon komurkowy do naszego biura nieruchomości

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ