• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Kawalerki Sosnowiec: sprzedaż, wynajem, kupno

Zachęcamy do kontaktu z naszym agentem w celu nabycia lub sprzedaży kawalerki w Sosnowcu!

Informacje o kawalerkach w Sosnowcu

Kawalerka to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Na taką opcję mieszkania decydują się przede wszystkim ludzie młodzi (studenci, pracownicy), ale także pary, małżeństwa oraz osoby starsze, biznesmeni.

Wybierając tego typu lokal, kierujemy się przede wszystkim lokalizacją, funkcjonalnością przestrzeni. Oferty są bardzo zróżnicowane. Zachęcamy z zapoznaniem się ofert agencji nieruchomości z Sosnowca. Pośrednik pomoże klientom dokonać odpowiedniego wyboru, zaproponuje tylko korzystne oferty lokali. Firma Remax Gold funkcjonuje na rynku polskim, w tym na Śląsku wiele lat. Pracownicy dbają o inwestorów i osoby korzystające z ich usług.

Sosnowiec

Sosnowiec funkcjonuje na prawach powiatu. Jeśli chodzi o Zagłębie Dąbrowskie, to miasto ma największą liczbę mieszkańców w tych okolicach. Wchodzi w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Graniczy z Katowicami, Jaworznem, Mysłowicami, Dąbrową Górniczą, Czeladzią, Będzinem i Sławkowem. Widzimy, że lokalizacja, jeśli chodzi o położenie jest atrakcyjna. Ma także dodatkowe zalety. Sosnowiec jest dobrą lokalizacją dla osób ceniących mobilność. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska pozwala na szybkie przemieszczanie się w obrębie miasta i okolic. Funkcjonują tam linie tramwajowe, autobusowe, kolejowe. Przez Sosnowiec przebiegają droga ekspresowa S1, fragment trasy europejskiej E75, droga ekspresowa S86, droga krajowa nr 79, droga krajowa nr 94, autostrada A4. W mieście znajduje się wiele ośrodków sportowych, rekreacyjnych, placówek szkolnych. Miasto podzielone jest na dzielnice administracyjne, jednostki dzielnice zwyczajowe oraz funkcjonalno-przestrzenne.

Wynajem kawalerek w Sosnowcu

Kawalerka (według definicji) to mieszkanie, które składa z jednego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju. Obecnie zmienia się to. Pokój czasami jest połączony z aneksem kuchennym. Kiedyś ten rodzaj lokali kojarzył się z bardzo małymi mieszkaniami – nic bardziej mylnego. Kawalerka może posiadać nawet ponad 40 m2. Z teorii taki lokal jest przeznaczony dla jednej osoby, jednak nie jest to reguła. Szczególnie studenci decydują się na wynajem takiego mieszkania. Jest to opcja korzystna dla osób, które przebywają w Sosnowcu tymczasowo, bądź nie są pewne decyzji kupna mieszkania. Ceny wynajmu kawalerki ok. 30 m2 zaczynają się w Sosnowcu od 700 złoty na miesiąc. Większość przeznaczonych na wynajem lokali jednopokojowych wiąże się z podstawowym kosztem wynajmu mniejszym niż 1000 złotych.

Kawalerki na sprzedaż w Sosnowcu

Istnieje również opcja zakupy kawalerki w dowolnej części Sosnowca. Zainteresować się kawalerkami na sprzedaż warto gdy znamy dobrze jaką dzielnicę, chcemy w niej pozostać na długo, mamy możliwość zainwestowania pieniędzy. Kawalerka może stać się zabezpieczeniem na przyszłość dla nas i naszych bliskich. Ceny kawalerek w Sosnowcu są bardzo korzystne - zaczynają się od 60 000 złotych.

Kredyt

Istnieje możliwość pomocy finansowej w postaci kredytu na zakup mieszkania. Pomoże Ci w tym pośrednictwo firmy Remax Gold. Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z partnerami.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty Sosnowiec, domy na sprzedaż Sosnowiec, działki budowlane na sprzedaż Sosnowiec, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, mieszkania do wynajęcia Sosnowiec, mieszkania do remontu Sosnowiec, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Niwka, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Pogoń, mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Sielec, domy na sprzedaż Sosnowiec Klimontów, domy na sprzedaż Sosnowiec Zagórze, kawalerki Sosnowiec, mieszkania Sosnowiec Środula, mieszkania Sosnowiec Zagórze, lokale do wynajęcia Sosnowiec, nowe mieszkania Sosnowiec, nieruchomości Sosnowiec Zagórze.

Kawalerki Sosnowiec

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Zadzoń do miura nieruchomości z sosnowca

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

sprawdź zdresy naszego biura obsługującego teren sosnowca

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

napisz e-mail do naszego biura nieruchomości w wosowcu

e-mail: biuro@remax-gold.pl

telefon komurkowy do naszego biura nieruchomości

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ